W internecie można odnaleźć bez najmniejszego kłopotu kilka o ile nie kilkanaście porównywarek kredytowych. W rzeczywistości nie ma łatwiejszego poszukiwania oferty dla nas. Wybieramy kwotę, okres kredytowania i uwidocznia nam kilkadziesiąt ofert. Poza tym, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe tylko że…

Nierzadko przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie zdobędziemy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Pożyczka online na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Na nieszczęście porównywarka finansowa tylko porównuje propozycje, naprowadza jaki kredyt jest najkorzystniejszy, uwidocznia zatuszowane elementy propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odszukać, natomiast porównywarka kredytowa nie definiuje, iż w danym banku kredyt bezspornie dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie odpowiednia do uzyskania kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, najczęściej w większych porównywarkach kredytowych jest możliwość skorzystania z pomocy doradcy kredytowego w pełni bezpłatnie.
Porównywarki kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udostępni danej osobie kredytu.